Σύνδεση

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΕΟΠΑ 2021

|||| |||| ||||

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΕΟΠΑ 2021

/ Νέα / Τετάρτη, 30 Δεκεμβρίου 2020 10:07

 

 

 

            ΕΟΠΑ  - ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ 2021                      

28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020 - Αριθμ. Πρωτ. 9065_2020

   

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΜΗΝΑΣ/ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

ΗΜΕΡΑ

ΤΟΠΟΣ

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

09-10

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΑΔΟΥ ΑΘΛΗΣΗΣ "YOSHUDOKAI"

Σ/Κ

ΑΘΗΝΑ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

06-07

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ. ΕΛΛΑΔΟΣ (ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ-ΑΓΩΝ-ΠΛΗΡΗΣ-ΠΥΞ ΛΑΞ)

Σ/Κ

ΑΘΗΝΑ

27-28

ΤΟΠΙΚΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΑΘΛΗΣΗΣ (ΟΚΙΝΑΟΥΑ ΤΕ ΤΑΪ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΜΟΛΑΟΙ ΛΑΚ

 

 

 

 

ΜΑΡΤΙΟΣ

06-07

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΟΠΑ

Σ/Κ

ΑΘΗΝΑ

13-14

ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΌΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΤΡΙΠΟΛΗ

20-21

ΔΙΑΣΣΥΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΌΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

27-28

ΤΟΠΙΚΟ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΛΑΔΟΥ ΑΘΛΗΣΗΣ (ΟΚΙΝΑΟΥΑ ΤΕ ΤΑΪ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

03-04

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ Β ΕΛΛΑΔΟΣ (ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ)

Σ/Κ

 

03-04

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ)

Σ/Κ

 

03-04

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ)

Σ/Κ

 

03-04

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΔΩΔΕΚΑΝΝΗΣΟΥ (ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ)

Σ/Κ

 

10-11

ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΌΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ)

Σ/Κ

 

 

 

 

 

ΜΑΪΟΣ

15-16

ΔΙΑΣΣΥΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΌΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ)

Σ/Κ

 

22-23

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ Κ. ΕΛΛΑΔΟΣ (ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ)

Σ/Κ

ΑΘΗΝΑ

22-23

ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ. ΕΛΛΑΔΟΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΌΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

ΙΟΥΝΙΟΣ

12-13

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ)

Σ/Κ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

12-13

ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΌΛΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ)

Σ/Κ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΙΟΥΛΙΟΣ

17-18

Θ΄ ΟΛΥΜΠΙΑ

Σ/Κ

ΛΙΤΟΧΩΡΟ

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

 

11ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ & ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ)

 

ΦΙΓΑΛΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

18-19

ΔΙΑΣΣΥΛΟΓΙΚΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ)

Σ/Κ

 

25-26

ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ

Σ/Κ

ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ

2-3

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ 6-14 ΕΤΩΝ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ)

Σ/Κ

ΑΘΗΝΑ

9-10

ΔΙΑΣΣΥΛΟΓΙΚΟ ΔΩΔΕΚΑΝΝΗΣΟΥ  (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ)

Σ/Κ

ΡΟΔΟΣ

16-17

ΤΟΠΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ ΚΛΑΔΟΥ ΑΘΛΗΣΗΣ (ΟΚΙΝΑΟΥΑ ΤΕ ΤΑΪ)

Σ/Κ

ΡΕΘΥΜΝΟ

23-24

ΤΟΠΙΚΟ ΗΠΕΙΡΟΥ & ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ  (ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ)

Σ/Κ

 

30-31

ΔΙΑΣΣΥΛΟΓΙΚΟ ΗΠΕΙΟΡΟΥ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ)

Σ/Κ

 

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

6-7

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ 15-21+ ετών (ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ-ΑΓΩΝ-ΠΛΗΡΗΣ-ΠΥΞ ΛΑΞ)

Σ/Κ

ΑΘΗΝΑ

7

1ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ"

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

13-14

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ 15-21+ ετών (ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ - ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ-ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ)

Σ/Κ

ΑΘΗΝΑ

27-28

     Δ΄ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Σ/Κ

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

04-05

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (ΕΛΛΑΝΟΔΙΚΩΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΡΟΔΟΣ

04-05

ΤΟΠΙΚΟ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΑΘΛΗΜΑ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΡΟΔΟΣ

11-12

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΟΚΙΝΑΟΥΑ ΤΕ ΤΑΪ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

16-20

WPAF/ΠΟΠΑ - 9ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Π/Π/Σ/Κ/Δ

ΛΟΥΤΡΑΚΙ

 

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

   
 

             Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                     Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 
 

           ΑΝΔΡ. Ι. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ                                                         ΠΑΝ. Ν. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.